0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Пульти управління насосами ( з частотними перетворювачами)

Пульти управління насосами (з частотними перетворювачами)

Пульти керування насосами з таким елементом, як частотний перетворювач, досить поширений елемент оснащення багатьма гідротехнічними спорудами. Поряд з пристроями плавного пуску багато власників басейнів найчастіше використовують і перетворювач частоти, який має свої особливості, переваги і недоліки.

Так що ж таке частотні перетворювачі? Говорячи науковими термінами, правильно використовувати назву «частотно-регульований привід». Частотники для насосу необхідні для запуску двигуна змінного струму зі змінною швидкістю. Його використання в окремих ситуаціях дозволяє плавно нарощувати швидкість, аналогічно з функціоналом пристроїв «м'якого старту».

VFD працюють, регулюючи частоту двигуна, щоб «контролювати» його обороти. Для цього VFD фактично перетворює напругу двічі:

 

1) По-перше, він перетворює трифазний змінний струм в постійний. Це досягається за допомогою діодів.

2) Потім «очищає» постійний струм конденсатором.

3) Потім він перетворює постійний струм в змінний. Це досягається за допомогою транзисторів, що діють як перемикачі.

Використання цих «перемикачів» дозволяє частотного перетворювача для насосу регулювати частоту, яку він подає на двигун. Це, в свою чергу, контролює швидкість двигуна.

 

Сфера використання

 

Тепер, коли у нас є розуміння того, як працює перетворювач частоти, ціна якого в нашому магазині більш ніж доступна, давайте подивимося, для чого вони використовуються.

Одним з найбільш поширених способів використання в промисловості є управління швидкістю водяного насоса на водоочисних спорудах. Станція очистки води зазвичай має постійний потік води, що надходить на установку.

Однак, якщо потреба в воді на виході з установки нижче, ніж на вході в установку, то оператору потрібно уповільнити подачу. Це досягається за рахунок використання частотно-регульованого приводу на двигуні змінного струму.

Оператор може контролювати витрату води і відповідно вручну налаштовувати перетворювач частоти для насосу.

 

Ще одна чудова особливість VFD - це те, що ними можна керувати за допомогою програмованих логічних контролерів. Використовуючи основні протоколи зв'язку, ПЛК можуть контролювати і управляти швидкістю двигуна за допомогою частотно-регульованого приводу.

Це допомагає зробити такий процес, як очищення води, набагато простіше і ефективніше. Подібну настройку можна використовувати в будь-якій ситуації, в якій потрібно автоматизація.

Підсумовуючи інформацію, можна зробити певні висновки. VFD - це частотно-регульований привід або частотний перетворювач, ціна якого доступна кожному. Він використовується для управління швидкістю двигуна змінного струму.

Вони також використовуються для розгону двигуна для плавного пуску або для запобігання перевантаження двигуна великим навантаженням при запуску. Це досягається регулюванням частоти, яка подається на двигун. Оголошення типу «Куплю частотний перетворювач» часто можна зустріти в багатьох галузях промисловості.

 

Типовий приклад - регулювання витрати води, що надходить на водоочисну установку. ЧРП дозволяють оператору управляти потоком насосу вручну або автоматично за допомогою ПЛК. Сьогодні ви можете вибрати і купити Частотники, ціна якого вас приємно здивує, якщо зверніться до консультантів нашого магазину.

 

Ми відповімо на будь-які питання і проконсультуємо при необхідності, заощадивши ваш час і гроші.

Сортування:
Відображення:

Пульти управління насосами ( з частотними перетворювачами) - высокий уровень надежности


Рады приветствовать Вас в интернет-магазине насосов и гидробаков Nasosplus. Рекомендуем воспользоваться уникальной возможностью выбрать и заказать Пульти управління насосами ( з частотними перетворювачами) , а также фильтры воды для дома по выгодной стоимости с доставкой заказа в Черкассы и по другим регионам Украины. На сайте нашего магазина можно выбрать дождеватель роторный и насос самовсасывающий , а также другие товары. К примеру, купить пластмассовые трубы можно по привлекательной цене всего в несколько кликов.

Пульти управління насосами ( з частотними перетворювачами) - высокое качество и практичность


Также акцентируем внимание на то, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для постоянных покупателей действуют выгодные предложения на продукцию батарея в комнату - лучшее качество и надежность. Хотим обратить Ваше внимание на погружные вибрационные насосы для воды которые обеспечат бесперебойное водоснабжение для вашего дома. Если для Вас оптимальна стоимость строительства кнс - для покупки товара нужно добавить его в корзину и указать удобный способ оплаты и доставки. Если же Вы еще на стадии выбора, то рекомендуем рассмотреть одну из популярных позиций: распылители садовые поливочные либо другую гидротехнику. Цена будет доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на Ваши вопросы.

Вгору